Компанія FPI надає комплексні послуги в сфері підбору та облаштування систем безпеки для приміщень житлового, комерційного та промислового призначення:

Системи протипожежної (або пожежної) безпеки
Встановлення систем протипожежної безпеки в будівлі є обов’язком кожного забудовника. Однак, оскільки чітко перелік і комплектація даних систем нормативно не регулюються, то остаточний вибір складових даної системи залишається за замовником.
При цьому, комплексна система протипожежної безпеки складається з пожежної сигналізації, системи оповіщення та управління евакуацією людей, системи пожежогасіння, димовидалення, блискавкозахисту.

Системи охоронно-пожежної сигналізації
Функцією охоронно-пожежної сигналізації (ОПС) є захист приміщення від загорянь та /або несанкціонованого проникнення сторонніх осіб. ОПС є в Україні найбільш популярною групою систем безпеки, як серед власників житлової нерухомості, так і серед керівників комерційною нерухомістю різного призначення.
У разі спрацювання (як результат тривожної ситуації) система передає тим чи інший способом сигнал про подію за заздалегідь запрограмованою схемою. Це може бути прямий зв’язок з регіональним центром МНС, групою швидкого реагування охоронної структури, диспетчерський пульт охорони об’єкта, або безпосередньо керівник підприємства. Також системою може бути передбачений запуск інших систем або їх елементів – вмикання сирени для відлякування зловмисників, запуск системи оповіщення про пожежу, системи пожежогасіння та димовидалення тощо.
Функціональність системи охоронно-пожежної сигналізації об’єкта визначається її складом і ступенем інтеграції з іншими системами. Наприклад:

 • виявлення задимлень, загорянь, проникнень в приміщення, що охороняється;
 • автоматичне сповіщення про пожежу або проникненні (включення сповіщувачів, системи мовного оповіщення, відсилання SMS);
 • виклик пожежно-рятувальної команди або групи реагування;
 • вмикання світлової індикації шляхів евакуації і розблокування аварійних і пожежних виходів;
 • автоматичний запуск системи пожежогасіння та інженерних систем (вмикання вентиляції і димовидалення; вимикання ліфтів).

Системи пожежогасіння
Системи пожежогасіння призначені для контролю і виявлення пожежі на основі первинних ознак (які використовуються і пожежною сигналізацією), а також локалізація або гасіння пожежі в межах обсягу, що захищається.
Залежно від речовини, яка використовується для гасіння виділяють:

 • водяні системи пожежогасіння (спринклерні);
 • порошкові системи (мають відносно невисоку вартість і високоефективні, в тому числі для установок і обладнання під напругою);
 • газові системи (найбільш дорогі);
 • пінні системи;
 • системи гасіння тонкорозпиленою водою;
 • аерозольні системи.

Системи відеонагляду
CCTV-Camera-Dollarphotoclub_70904633Призначені для отримання, запису і відтворення візуальної інформації про події на об’єкті, що охороняється. Сьогодні на ринку пропонується велика кількість різноманітних пристроїв, які дозволяють сформувати систему відеоспостереження, що максимально відповідатиме вимогам замовника, як з точки зору вартості, так і своїх можливостей. Природно, чим вище вимоги до якості зображення, тим вище вартість використовуваних камер спостереження.

Компанія FPI надає комплексні рішення в сфері забезпечення безпеки:

 • консультації з підбору відеотехніки, влаштування систем відеоспостереження на об’єкті;
 • проектування систем, в тому числі підготовка кошторисної документації, підбір обладнання з урахуванням всіх вимог (швидкість реагування, підключення до охоронної сигналізації, встановленої системі контролю і управління доступом, сліпі зони всередині і зовні приміщення, особливості ландшафту, зелені насадження, будівлі);
 • монтаж засобів спостереження і додаткових пристроїв (відеокамери, тепловізори, монітори, відеореєстратори, ІК-прожектори), кабелів;
 • пусконалагоджувальні роботи і приймання в експлуатацію (настройка, програмування);
 • технічне обслуговування систем відеоспостереження.

Система контролю і управління доступом
Функцією системи контролю та управління доступом (СКУД) є обмеження та / або розмежування доступу на об’єкт або до певних приміщень об’єкта. Результатом застосування СКУД є організація доступу до різних приміщень об’єкта виключно власникам ідентифікаторів (найбільш часто пластикових карт) і власникам тимчасових перепусток, для яких програмним способом дозволений такий доступ. Відповідно, для різних приміщень (бухгалтерія, склад, серверна) може бути дозволений доступ тільки певного кола осіб.

Більш детальну інформацію про комплектації систем безпеки і послуги компанії FPI можна отримати у спеціалістів компанії. Телефонуйте і ми надамо Вам відповіді на всі питання, та підкажемо рішення, яке підійде для Вашого об’єкту.