• Серед найбільш актуальних проблем як в світі, так і, безпосередньо, в Україні виступає безпека людей (як для окремих приватних і комерційних об’єктів, інженерних споруд, структурних елементів міської інфраструктури тощо), а також охорона майна.

  Hikvision-LightFighter-serieНаявність огороджень, металевих дверей, гратів та інших конструктивних елементів,  що перешкоджають проникненню сторонніх, в приватних квартирах або будинках, офісах, комерційних або торговельних закладах не завжди є ефективною. Тоді як своєчасне виявлення сторонніх та їх дій успішно реалізується при наявності встановлених систем відеоспостереження.

  Одним з напрямків спеціалізації ТОВ «Протипожежні інновації» є забезпечення безпеки компаній і приватних осіб за допомогою технічних засобів відеоспостереження.

  Компанія FPI надає комплексні рішення в сфері забезпечення безпеки:

 • консультації з підбору відеотехніки, влаштування систем відеоспостереження на об’єкті;
 • проектування систем, в тому числі підготовка кошторисної документації, підбір обладнання з урахуванням всіх вимог (швидкість реагування, підключення до охоронної сигналізації, встановленої системі контролю і управління доступом, сліпі зони всередині і зовні приміщення, особливості ландшафту, зелені насадження, будівлі);
 • монтаж засобів спостереження і додаткових пристроїв (відеокамери, тепловізори, монітори, відеореєстратори, ІК-прожектори), кабелів;
 • пусконалагоджувальні роботи і приймання в експлуатацію (настройка, програмування);
 • технічне обслуговування систем відеоспостереження.

При поставці обладнання ТОВ «Протипожежні інновації» віддає перевагу торговій марці Hikvision – одному з провідних брендів на світовому ринку в сфері відеоспостереження.

Видеонаблюдение-hikvisionТМ Hikvision представляє широкий асортимент моделей для аналогових (TVI) і цифрових (IP) систем відеоспостереження, які відповідають стандартам сучасного професійного відеоспостереження. Функціональні можливості камер відрізняються в залежності від призначення і сфери застосування. Є моделі, які здійснюють запис відео на карту пам’яті, підключаються до бездротових мереж і т.д.

При цьому, навіть найбільш доступні за ціною камери ТМ Hikvision гарантують не тільки надійність експлуатації (наприклад, мають широкий робочий температурний діапазон), але і високу якість зображення. Відмінними рисами IP відеокамер і відеореєстраторів Hikvision виступають:

 • висока якість зображення, яке забезпечується комплексом технологій – від корекції картинки при поганих погодних умовах, ІЧ-підсвічування SMART IR тощо;
 • якісна відеоаналітіка: виявлення руху, поява облич в кадрі, аналіз рівня звуку в приміщенні і на вулиці, фільтрація перешкод і фонового шуму, що дозволяє знизити рівень помилкових тривог, виявлення спроб перенаправити об’єктиви, розфокусувати або підробити зображення, при виявленні останніх подій ініціюється сигнал тривоги;
 • раціональне використання ресурсів для зберігання відеоархівів, ефективна пропускна здатність для ліній зв’язку, в тому числі відсутність втрат якості при передачі відео по каналах з низькою пропускною здатністю.

LPR1З огляду на всі функціональні можливості обладнання Hikvision, компанія пропонує цілком доступну ціну на продукцію, що забезпечує найкраще співвідношення якість / ціна для споживачів.

Слідом за Європейськими країнами, Україна також реалізує проекти з установки систем безпеки в масштабах окремих районів і цілих міст. У портфелі проектів ТОВ «Протипожежні інновації» вже є подібні реалізовані приклади. Наша компанія має всі необхідні дозвільні документи для виконання робіт у сфері відеоспостереження, а наші співробітники є професіоналами високої кваліфікації з великим досвідом робіт, в тому числі і з обладнанням Hikvision.

Довіртеся професіоналам у сфері систем відеоспостереження!