Компанією FPI організовано власне виробництво покриття для вогнезахисної обробки металевих та дерев’яних поверхонь, в тому числі:

  • вогнезахисна фарба;
  • вогнезахисний проникаючий засіб.

Більш повну інформацию про згадані матеріали, будь-ласка, отримуйте у наших менеджерів. Новинка! Розподільчі вогнестійкі коробки КРВ_FBТОВ «Протипожежні інновації» із радістю повідомляє про початок серійного виробництва сертифікованих коробок розподільчих вогнестійких. Це продукт, який створений професіоналами ринку протипожежного захисту, з урахуванням вимог європейських стандартів і розрахований на експлуатацію в умовах ЄС та України. Під час створення нового продукту враховувався досвід реалізації власних об’єктів, досвід партнерів та їх потреби. Виготовлення коробок вогнестійких відбувається на власному виробництві на території України, з урахуванням досвіду провідних виробників світу, що дозволяє оптимізувати співвідношення ціна/якість та зробити продукт конкурентоспроможним. Ми використовуємо тільки якісні сучасні матеріали та новітні технології. Коробки розподільчі вогнестійкі (КРВ) від ТОВ «Протипожежні інновації» призначені для електричних мереж, що використовуються в кабельних лініях електроживлення та керування систем протипожежного захисту. КРВ забезпечує підключення електрообладнання до кабельної лінії та передачу електроживлення та електричних сигналів і команд через осередок пожежі до неушкоджених приміщень будівлі або обладнання, функціонування якого необхідне навіть в надзвичайних умовах та вимагається чинною нормативною документацією, а саме: ДБН В.2.5-23:2010 «Інженерне обладнання будинків і споруд. Проектування електрообладнання об’єктів цивільного призначення», ДБН В.2.5-56:2014 «Системи протипожежного захисту». SertKRVКоробки виготовлено із сталі, покритої епоксидною фарбою, клеми в клемниках – сталеві, самі клемники виготовлені з вогнестійкого матеріалу. Для введення кабелів використовуються 6 гумових гермовводів. Кришка фіксується зверху, що забезпечує додаткову зручність, та кріпиться за допомогою 4 гвинтів.

  • Габаритні розміри КРВ 185х115х50 мм, маса до 0,36 кг.
  • Комплектність постачання клемників може змінюватись від 2 до 4, в залежності від потреб замовника.
  • На несучій поверхні розподільча коробка кріпиться за допомогою 4 гвинтів.
  • Гарантійний термін експлуатації становить 24 місяці з дня введення в експлуатацію.

Коробки розподільчі вогнестійкі типу КРВ для кабельних ліній ТОВ «Протипожежні інновації» пройшли випробування в НДЦ «Пожежна безпека» та отримали сертифікат відповідності від ОС «Центр сертифікації матеріалів та виробів» серія ВГ UA 1.166.001 3050-17, діє з 14.08.17 по 13.08.19. З питань співпраці звертайтесь (050) 413 44 03