ТОВ «Протипожежні інновації» - це інноваційні технології систем безпеки, протипожежного захисту та життєзабезпечення будівель.

Наш досвід

років
проектів
ноу-хау

Гіпермаркет «Леруа Марлен»

Монтаж та введення в експлуатацію систем оповіщення про пожежу, димовидалення, водяного та порошкового пожежогасіння, вогнезахистна обробка кабельних, трубних та вентиляційних проходок. Роботи виконувались спеціалістами компанії в 2014 році.

МЖК «Оболонь»

Проектні роботи, монтаж та введення в експлуатацію систем оповіщення про пожежу, димовидалення, автоматики протипожежних систем, вогнезахисне оброблення кабельних, трубних та вентиляційних проходок. Роботи виконувались в період 2014 р.

Дністровська ГАЕС

Роботи з монтажу та пусконалагоджування  пожежної сигналізації, вогнезахисне оброблення металевих конструкцій.

МА «Бориспіль»

Монтаж та пусконалагоджування систем оповіщення про пожежу, водяного та порошкового пожежогасіння, димовидалення. Роботи виконувались спеціалістами компанії в 2011 році.

ПАТ «Хімексі»

Будівля офісу. Триває технічне обслуговування систем пожежної безпеки.

ТРК «Мегацентр»

Роботи з проектування та монтажу системи водяного пожежогасіння. Роботи виконувались спеціалістами компанії.

ТОВ «ІТЕС-Україна»

Будівля офісу. Триває технічне обслуговування систем пожежної безпеки.

ТОВ «НовоФіл»

Виробнича будівля. Триває технічне обслуговування систем пожежної безпеки.

Палац Спорту

Роботи з монтажу та пусконалагодження систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, диспетчеризації. Роботи виконувались спеціалістами компанії.

Об’єкти Євробачення. Конгресно-виставковий центр «Парковий» та Паркова дорога

Створення комплексної системи відеоспостереження на Конгресно-виставковому центрі «Парковий» та Паркова дорога у місті Києві.

Об’єкти Евробачення. Парк Наталка

Створення комплексної системи відеоспостереження на туристичних об’єктах Оболонського району у місті Києві: парк Наталка.

Об’єкти Евробачення. Оболонська набережна

Створення комплексної системи відеоспостереження на туристичних об’єктах Оболонського району у місті Києві. Оболонська набережна